درباره دوبرد

ما در شرکت میدیا گستر نوین پارسیان، یک تیم جوان متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر داخل و خارج از کشور را گرد آوردیم تا تجربه سال ها فعالیتمان در حوزه کسب و کارهای نوآورانه را در مسیر ارائه خدمات نوین هیجان و سرگرمی به هموطنان عزیزمان به کار گیریم. هسته تشکیل دهنده این شرکت مفتخر به داشتن سابقه ای طولانی در حوزه طراحی و ایجاد کسب‌وکارهای جذاب در حوزه تجارت الکترونیک می باشد. ما در شرکت میدیا گستر نوین پارسیان به دنبال حل این چالش در زندگی بوده ایم که: « چه گونه می توان بدون هزینه و پرداخت پول، هیجان، تفریح، نشاط و سرگرمی را در تک تک لحظات زندگی تجربه کرد؟» نتیجه مطالعات و تلاش‌های تیم ما، به ابتکاری به نام دوبرد منجر شد. به صورت خلاصه اینکه: دوبرد یک سرویس نوین هیجان و سرگرمی است که برای نخستین بار در جهان، زندگی روزمره را به لذت و هیجان بُرد گره زده است! بعنوان یک پلتفرم آنلاین ترکیبی، دوبرد از دوبخش تشکیل شده است: اول یک بازار متشکل از تعداد زیادی فروشگاه و عرضه کننده معتبر محصولات و خدمات متنوع، و دوم یک سایت پیش بینی فوتبال! پس با دوبرد می توانیم هرچه را که در زندگی هزینه می‌کنیم، با بازی و هیجان و تحلیل و تفریح و سرگرمی جبران کنیم. در دوبرد همه می توانند تا صدها برابر هزینه روزمره خود را فقط با یک ذهن خلاق و کمی شانس و یک پیش بینی درست مجددا به دست آورند. به این ترتیب:

- هر بار که خرید می‌کنیم، این شانس رو به خودمان می دهیم تا برنده یک جایزه نقدی باشیم. بردن این جایزه کاملا به خودمان بستگی دارد. این بدین معناست که با همیشه برنده شدن به بردن عادت خواهیم کرد.

- مجانی و بدون هیچ هزینه ای دست به پیش بینی مسابقات فوتبال می زنیم. بدون آنکه پولی هزینه کرده باشیم می توانیم با پیش بینی درست تا چند صد برابر مبلغ خریدمان برنده شویم. در دوبرد از باختن نمی‌ترسیم چرا که هرگز ریالی را از دست نمی دهیم. اگر دوبرد برای شما جذاب به نظر می رسد همین حالا به بخش «دوبرد چگونه کار می‌کند؟» سری بزنید تا با دوبرد بیشتر آشنا شوید.

ماموریت ما در دوبرد:

ما در دوبرد، سخت تلاش می‌کنیم تا خدمات و محصولاتی از جنس آینده طراحی و ایجاد کنیم. این تلاش‌ منجر به سرگرم کردن مردم و ایجاد حس لذت از زندگی در تک تک لحظات خواهد شد.

اهداف دوبرد:

دوبرد اهداف کلان زیر را دنبال می‌کند:
- ارائه محصولات و خدمات همواره نو و همواره پیشرو
- بهبود شرایط برد-برد برای کاربران و پذیرندگان
- تنوع بخشی به راهکارهای پیشگام توسعه و تعمیق بازار و نیز روش های ترویج برای کسب و کارها
- بسط و گسترش لمس تجربه های جدید زندگی در میان کاربران
- بازتاب تصویر کسب و کارهای آینده به شرکت ها
- عبور از استاندارهای بین المللی ارائه خدمات به کاربران
- خلق فرصت های بهبود مستمر کیفیت زندگی برای کاربران
- ایجاد رابطه معکوس جریان پول بین شرکت و مشتریان آن

ارزش‌های سازمانی دوبرد:

- کاربران و پذیرندگان همواره باید برنده باشند.
- خلق ارزش برای زندگی بهتر؛ از آنچه که دیگران آن را فرصت قلمداد نمی‌کنند
- ایجاد و حفظ شرایط همواره برد-برد برای همه ذینفعان
- ذهن نوآور، ارزش آفرین و خارج از هرگونه چارچوب در کنار عملکردی قرین با پشتکار و سخت کوشی
- تداوم در بهبود و رشد مستمر از طریق یادگیری عملی
- ایجاد تحول های جذاب برای بشریت
- خلق سازمان متعهد با همکارانی مسئولیت‌پذیر
- ایجاد یک خانواده به جای تیم صرفا کاری که از چالش ها استقبال می کنند.
- انجام حداکثرها با بکارگیری حداقل ها