دوبرد چگونه کار می‌کند
یکی از راه های کسب اعتبار رو انتخاب کن و اعتبار شرکت در پیش بینی فوتبال رو بدست بیاری. فقط کافیه فروشگاه مورد نظرت رو پیدا کنی و ازش خرید کنی یا با تماشای تبلیغ برندها اعتبار به دست بیاری. اعتبار تو در واقع به عنوان موجودی برای شرکت در مسابقات پیش بینی تو حساب کاربری دوبردیت ثبت می شه، به این ترتیب هر خرید یا تماشای تبلیغ تبدیل به یه شانس برد میشه. هر بار که با کل موجودی حساب کاربریت و یا بخشی از اون پیش بینی کنی و برنده شی، چندین برابرموجودیت تبدیل به بردکوین می شه و هر زمان که دوست داشته باشی می تونی بردکوین هات رو تو سایت پیش بینی فوتبال دوبرد نقدا تو حساب بانکیت دریافت کنی

۱. اعتبار کسب کن
شما می‌تونید با ثبت نام در سایت پیش‌بینی فوتبال دوبرد و کسب اعتبار ، امتیاز شرکت در مسابقات پیش بینی رو به دست بیارید. در حال حاضر برای بدست آوردن اعتبار یا باید خرید کنی یا تبلیغات برندها رو تماشا کنی. به این ترتیب هر خرید یا تماشای تبلیغ تبدیل به یه شانس برد میشه. هر بار که با کل موجودی حساب کاربریت و یا بخشی از اون پیش بینی کنی و برنده شی، چندین برابر موجودیت تبدیل به بردکوین می شه و هر زمان که دوست داشته باشی می تونی بردکوین هات رو تو سایت پیش بینی فوتبال دوبرد نقدا تو حساب بانکیت دریافت کنی.

- خرید از فروشگاه ها
خرید آنلاین یاحضوری (آفلاین) از یکی از فروشگاه‌های طرف قرارداد این سایت درصدی از مبلغ خرید خودتون (درصد دوبرد) رو در حساب کاربری دوبردیتون برای شرکت در مسابقه پیش بینی فوتبال به صورت امتیاز (موجودی) از فروشگاه دریافت کنید. به این ترتیب هر خرید رو به یه شانس برد هیجان‌انگیز تبدیل می‌کنید! پس با خرید بیشتر از فروشگاه‌های طرف قرارداد، می‌تونید موجودی حساب کاربری دوبرد خودتون رو هم بیشتر کنید. راستی موقع خرید دقت کنید که فروشگاه‌هایی که درصد دوبرد بیشتری هدیه میدن، امتیاز بیشتری بابت خرید در حساب کاربری دوبردتون شارژ می‌کنند. این یعنی از این به بعد می ارزه که همه خریداتون رو دوبرد کنین! شما برای دوبرد کردن خریداتون می تونید به بخش فروشگاه های دوبردی برید و در اونجا لیست فروشگاه‌های اینترنتی یا حضوری رو پیدا کنید. پس یادتون نره دفعه بعد اگر خواستین موبایل بخرید، غذای خوشمزه بخورید، یک قهوه داغ بنوشید، سفر برید، یا هر خرید دیگه‌ای انجام بدید، قبلش حتما به فروشگاه های دوبردی سایت دوبرد سر بزنید تا بتونید خرید خودتون رو دوبرد کنین! همین حالا خرید کنید .


- خرید از فروشگاه های آنلاین
برای خرید از فروشگاه های آنلاین طرف قرارداد دوبرد و دریافت درصد دوبرد خود باید به بخش فروشگاه های دوبردی سایت دوبرد رفته و از آنجا وارد صفحه فروشگاه مورد نظرشوید و پس از اطلاع کامل از درصدهای دوبرد فروشگاه و محصولاتش، روی دکمه «خرید از فروشگاه» کلیک نمایید تا از آنجا به سایت فروشگاه آنلاین موردنظر منتقل شوید. فرآیند معمول را کامل کرده و خرید خود را انجام دهید. هنگامی که فرآیند خرید شما کامل شد به صورت خودکار مبلغ درصد دوبرد شما به اعتبار موجودی حساب کاربریتان در بخش پیش بینی فوتبال سایت دوبرد اضافه می شود. دقت داشته باشید تنها زمانی که فرآیند خرید رو با کلیک روی «خرید از فروشگاه» شروع کنید و از سایت دوبرد به سایت فروشگاه آنلاین منتقل شید، درصد دوبردتون به اعتبار حساب کاربریتون اضافه میشه و اگه مستقیما به سایت فروشگاه آنلاین مورد نظر برید به هیچ عنوان درصد دوبردی به حساب کاربریتون اضافه نمیشه.


- خرید از فروشگاه های حضوری (آفلاین)
اگه بخواهید از کافی شاپ ها، رستوران ها، قنادی ها، لباس فروش ها و یا هر کسب و کاری که در سطح شهر پراکنده شده وطرف قرارداد دوبرده خرید کنید می تونید بعد از خرید و پرداخت مبلغ فاکتورتون، از صاحب فروشگاه و یا یکی از کارمندا بخواهید تا مبلغ درصد دوبرد شما رو به اعتبار موجودی حساب کابری دوبردتون اضافه کنند. فراموش نکنید که حتما بعد از درخواست از مسئول فروشگاه، از اضافه شدن فاکتور مورد نظر در بخش فاکتورهای سایت دوبرد مطمئن شید. بهتره قبل از خرید از فروشگاه حضوری مورد نظر به فروشگاه های دوبردی سایت دوبرد مراجعه کنید و از اینکه آن فروشگاه کماکان عضو دوبرد باشه اطمینان حاصل کنید.


- تماشای تبلیغات
از بین چهارتا کارتی که میبینی یکیش رو انتخاب کن. کارتی که انتخاب کردی نشون میده چه تبلیغاتی رو ببینی. حالا باید فیلم تبلیغاتی برند خودتو از بین فیلم های گردونه پیدا کنی. فیلم ها رو ببین و هرزمان که مطمین شدی فیلم کارتت رو پیدا کردی در انتهای فیلم روی برند کلیک کن تا برنده بشی.


-درصد دوبرد
همونطور که مشاهده میکنید کنار اسم هر فروشگاه و یا محصول دوبردی یه درصد مشخص شده. این درصد نشون دهنده مبلغیه که صاحب فروشگاه آنلاین و یا حضوری طرف قرارداد دوبرد پس از هر خرید از مبلغ خرید شما، به عنوان هدیه در حساب کابری شما شارژ می کنه و شما می تونید با پیش بینی درست مسابقات فوتبال تا چند صد برابر این مبلغ را نقدا از سایت دوبرد جایزه بگیرید. به عنوان مثال اگر یک فروشگاه درصد دوبردش رو ۵۰ درصد اعلام کنه، شما هر محصولی رو به هر قیمتی از این فروشگاه بخرید، ۵۰ درصد از مبلغ خرید شما به عنوان اعتبار به حساب کاربریتون اضافه میشه. مثلا اگر فاکتور خرید شما صد هزار تومان باشه و درصد دوبرد اون فروشگاه ۵۰ درصد، موجودی حساب کاربری شما ۵۰ هزارتومان افزایش خواهد یافت. 
بعضی از فروشگاه ها یه سری از محصولاتشون رو با درصد دوبرد بیشتری عرضه می کنن. مثلا اگر درصد دوبرد یک فروشگاه به صورت کلی ۳۰ درصد است، درصد دوبرد برخی از محصولاتش می تونه تا ۸۰ یا ۹۰ درصد هم افزایش پیدا کنه. پس حتما قبل از خرید محصول مورد نظرتون، به صفحه فروشگاههای دوبردی سایت دوبرد رفته و از درصدهای دوبردی محصولات با خبر شید. و یا محصول مورد نظر خود را در بخش محصولات سایت جستجو کنید تا از بیشترین درصدهای دوبرد اطلاع پیدا کنید.

۲.همیشه برنده باش!
شما می تونید با موجودی حساب کاربری دوبرد خودتون اقدام به پیش بینی مسابقات فوتبال مورد علاقتون کنید! دوبرد یک پلتفرم پیش بینی فوق العاده جذاب مسابقات فوتبال لیگ های ایرانی و بین المللی داره که شما می تونید با پیش بینی نتایج مسابقات فوتبال، شانس خودتون رو برای برنده شدن امتحان کنید! علاوه بر پیش بینی فوتبال می تونین توی پیش بینی پنالتی هم شرکت کنید و اگر تحلیلتون درست باشه و یه کم هم بخت باهاتون یار باشه می تونید چندین برابر معادل ریالی موجودی حساب کاربریتون پول نقد برنده بشید. فقط فراموش نکنید که شما امکان شارژ مستقیم حساب کاربری خودتون رو ندارید و فقط از طریق یکی از راه های کسب اعتبار دوبردی، می تونید موجودی حساب کاربریتون رو افزایش بدید. توی دوبرد شما یا برنده اید یا برنده! همیشه برنده باش! همین حالا پیش بینی کن پیش بینی کن

۳.بُردکوین هایت رو نقد کن
هر بار که با کل موجودی حساب کاربریتون و یا بخشی از اون پیش بینی کنید و برنده شید، چندین برابر موجودیتون تبدیل به بردکوین می شه و هر زمان که دوست داشته باشید می تونید بردکوین هاتون رو به سایت پیش بینی فوتبال دوبرد بفروشید و مبلغ رو نقدا در حساب بانکیتون دریافت کنید. همین حالا  دوبردی شو.